KURUMSAL


Üretim


EAE Teknoloji, global üretici olmanın getirdiği avantajla yeni pazarlara sahip olarak büyük yatırımlar yapabilmektedir. Üretim kurulumumuzda yeni teknoloji, yeni üretim teknikleri kullanılmaktadır.

EAE Teknoloji, üretiminde “BASİT ÜRETİM” tekniğini benimseyerek, düzenli olarak düzenlediği eğitimlerle personelini sürekli bilinçlendirmektedir.

Üretimde “basit üretim” modeli ve konsepti esas alınmaktadır. Bu nedenle üretimde performans, verimlilik ve hız hedeflenirken olası gereksiz firelerin minimum seviyeye indirilmesi amaçlanmaktadır.

EAE Teknoloji, uluslararası geçerliliğe sahip ISO 9001:2015 kalite belgesi ile çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Teknik ofis bölümünde görev yapan mühendis ve teknik personelin müşterilerinin özel isteklerine yönelik sunduğu çözümler müşteri memnuniyetini gündeme getirmektedir.

Satınalma departmanındaki otomasyon sektörüne tam hakim olan teknik elemanların özverili çalışmaları sayesinde, en uygun fiyatlara malzeme satın alınarak, rekabetçi fiyatlara satılabilecek şekilde ürünler satılmaktadır.


Get Contact