PARTNERLER

A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.

www.acdesign.com.tr
ADARYA MÜHENDİSLİK - ANKARA
AE BİNA TEKNOLOJİLERİ - ANKARA

AE Bina olarak akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.

www.ae.com.tr
AET OTOMASYON - İZMİR

EAE Teknoloji ürünlerinin , hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini kalifikasyonu yüksek ekibimizle sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyadaki en son teknoloji trendlerini takip ediyoruz ve partnerlerimizle müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.

www.aetotomasyon.com
AKTEK AKILLI KONTROL TEKNOLOJİLERİ - GAZİANTEP

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.

ALFA GÜVENLİK ELEKTRONİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ - İZMİR

Alfa Güvenlik’in verdiği hizmetler arasında, Hırsız Alarm Sistemleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Yangın Algılama Sistemleri, Intercom Sistemleri (DIAFON), Geçiş Kontrol Sistemleri, X-Ray ve Metal Arama Dedektörleri ve Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri bulunmaktadır.

www.alfaalarm.com
ARI OTOMASYON - İZMİR

Arı Otomasyon ve Yangın Güvenlik Sistemleri, Konularında uzmanlaşmış ortalama 35 kişilik mühendis-teknisyen kadromuz olmak üzere toplam 50 personelimiz ile sadece kendi uzmanlık alanımıza konsantre olan, esnek, müşteri odaklı, ekip çalışmasına inanan bir yapı içinde, memnun ve mutlu müşteriler kazanma gibi, temel ve değişmez ilkelerimize sahip çıkmaktayız.

www.ariotomasyon.com.tr
AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ - İSTANBUL

AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.

www.ayosbt.com
BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

www.basaranlarmuhendislik.com
DATAMARİS TEKNOLOJİ - MARMARİS

Datamaris Teknolojileri, bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda; güvenlik kameraları, hırsız alarmı, akıllı ev, yangın algılama, otomatik bariyer ve kapı sistemleri konularında en doğru çözümlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

www.datamaristeknoloji.com
EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.

www.egegm.com.tr
ETRE MÜHENDİSLİK - ANKARA

Etre Mühendislik, Knx akıllı bina teknolojileri ve multimedya otomasyonu alanında müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde yolumuza devam ediyoruz.

www.etremuhendislik.com
MAESTRO AUTOMATION - İSTANBUL

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.

www.maeautomation.com
MARS MÜHENDİSLİK - İZMİR

Mars Mühendislik Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.

www.marsmuhendislik.com
NOVA PROJE MÜHENDİSLİK OFİSİ - BURSA

Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.

www.novapmo.com
OTONOM AKILLI EV SİSTEMLERİ - MUĞLA

Otonom Akıllı Ev Sistemleri, Geleceğin akıllı evlerini tüm gücümüzü siz müşterilerimizden alarak inşa ediyoruz. Akıllı ev teknolojilerini uzun yıllardır takip eden, alanında uzman kadromuz ile bu uzun yolculuğa çıktığımızdan beri aklımızda tek bir soru var: siz değerli müşterilerimizi nasıl mutlu edebiliriz?