PARTNERLER

A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.

www.acdesign.com.tr
AET OTOMASYON - İZMİR

EAE Teknoloji ürünlerinin , hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini kalifikasyonu yüksek ekibimizle sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyadaki en son teknoloji trendlerini takip ediyoruz ve partnerlerimizle müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.

www.aetotomasyon.com
AKTEK AKILLI KONTROL TEKNOLOJİLERİ - GAZİANTEP

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.

ALFA GÜVENLİK ELEKTRONİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ - İZMİR

Alfa Güvenlik’in verdiği hizmetler arasında, Hırsız Alarm Sistemleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Yangın Algılama Sistemleri, Intercom Sistemleri (DIAFON), Geçiş Kontrol Sistemleri, X-Ray ve Metal Arama Dedektörleri ve Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri bulunmaktadır.

www.alfaalarm.com
BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

www.basaranlarmuhendislik.com
DATAMARİS TEKNOLOJİ - MARMARİS

Datamaris Teknolojileri, bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda; güvenlik kameraları, hırsız alarmı, akıllı ev, yangın algılama, otomatik bariyer ve kapı sistemleri konularında en doğru çözümlerle müşterilerine hizmet vermektedir.

www.datamaristeknoloji.com
EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.

www.egegm.com.tr
ETRE MÜHENDİSLİK - ANKARA

Etre Mühendislik, Knx akıllı bina teknolojileri ve multimedya otomasyonu alanında müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde yolumuza devam ediyoruz.

www.etremuhendislik.com
MAESTRO AUTOMATION - İSTANBUL

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.

www.maeautomation.com
PROTEKNO - ADANA

Protekno Mühendislik Akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri alanında, uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Protekno Mühendislik, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.

www.protekno.com.tr
RST MÜHENDİSLİK - KAYSERİ


www.rstmuhendislik.com.tr
SRN ELEKTRONİK - İZMİR

1992 yılında kurulmuş olan Srn Bina Elektronik Sistemleri, Zayıf Akım Müteahhidi olarak hizmet vermektedir. Faliyetleri KNX Otomasyon sistemleri, Analog, HDCVI ve IP Kamera sistemleri, Hırsız, Yangın, Su Baskını, Gaz Kaçağı alarm sistemleri, Merkezi Fiberoptik Uydu sistemleri, Görüntülü ve Akıllı Ev sistemi ile uyumlu interkom sistemleri ile bina yönetim sistemleridir.

www.srnelektronik.com.tr
TİMO ELEKTRİK - İSTANBUL

Türkiye’deki sektör lideri markalarla yakın ve samimi işbirliği içinde olan TİMO Elektrik ve Elektronik A.Ş. , aydınlatma otomasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda hizmet veriyor.

www.timoelektrik.com
VİNTAS - KONYA

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli Tasarımlar yapmaktayız.

www.vintas.com.tr
VİZYOLİNE - İSTANBUL

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.

www.vizyoline.com.tr
SMARTLINE ISTANBUL

Akıllı ev ve bina otomasyon sistemleri alanında gelişen pazar trendleri doğrultusunda, sıradışı ve üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarını sizlere sunuyoruz.

smartline.com.tr/
MAESTRO OTOMASYON

KNX Bina Otomasyonu sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemizle enerji tasarrufu ve konforu
aynı anda sunmaktayız.

Akıllı Ev Çözümleri, Otel GRMS Çözümleri, Ticari ve Endüstriyel Bina Çözümleri ile
kullanıcılarımızın konforu ve daha yeşil bir dünya için enerji tasarrufunda bu önemli misyonu üstlenmiş bulunmaktayız.

maeautomation.com/
AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ

AYOS Bina Teknolojileri San.veTic.Ltd.Şti. Müşterilerine; En son yenilikleri takip ederek, en tasarruflu ve verimli şekilde kullanabilecekleri sistem çözümlerini üretmeyi, tecrübe ve bilgi birikimleriyle birlikte,