KURUMSAL


Satış ve Pazarlama


2008 yılında EAE Elektrik çatısı altında faaliyetlerine başlayan EAE Teknoloji, marka değerini her geçen gün artırarak kendi alanında pazarın en başarılı firması olma vizyonuyla otomasyon yoluna devam etmektedir.

EAE Teknoloji'nin başarısını sağlayan profesyonel yönetim kadrosu, sistematik ve stratejik organizasyon yapısı, sürekli genişleyen bayi kanalları, teknik projelendirme ağının sürekli eğitimi ve satış ekibi, EAE Teknoloji'nin kendi alanında “lider” konuma gelmesine katkıda bulunmuştur.

İnovasyona değer katan uzman ve dinamik satış ekibi, gerek diğer EAE firmaları ile eş zamanlı yürüttüğü proje, satış ve pazarlama faaliyetleri ile gerekse son kullanıcı yararına olan tüm önlemleri alarak müşterilerine maksimum kazanç sağlamakta ve değer katmaktadır. proje-satış zamanlarında müşteri odaklılık ilkesi.

Satış ekibi, bu özverili çalışmalarıyla, EAE Teknoloji'yi kendi alanında ülke içinde en iyi firma olmaya başlatırken, bir misyon olarak dünyanın önde gelen otomasyon firmalarından biri olmayı seçmekle birlikte, yurt dışındaki faaliyetlerini her geçen gün artırmaktadır.


Get Contact