EAE'nin yeni ve geliştirilmiş 'Miola' dokunmatik paneliyle tanışın!  • slide
  • slide
  • slide

Miola Dokunmatik PanelBulut Dünyasına Açılan Kapı

BULUT SUNUCU


Peer to peer bağlantı sayesinde sayesinde SIP görüşmeleri SIP server a ihtiyaç duymadan direkt cihazlar arasında gerçekleştirilir. Call on mobile özelliği ile SIP aramaları Cloud üzerinden mobil cihazlara yönlendirilir.

SIP MOBİL ARAMA


Panelden yanıtlanmayan SIP aramaları Call on Mobile özelliği sayesinde mobil cihazlara yönlendirilir.
Misafirleriniz asla kapıda kalmayacak.

INTERKOM


Miola dokunmatik panelinizi interkom iç ünite olarak kullanabilir, evinize gelen misafirlerinizle görüntülü iletişim kurabilir, kapılarınızı kontrol edebilirsiniz. Site içerisindeki dairelerle, güvenlikle, site yönetimi ve resepsiyonla görüntülü görüşme yapmanıza da imkan sağlar.

ANLIK BİLDİRİM


Panele gelen veya panelde oluşturulan herhangi bir bilgi, uygulama arka planda olmasa bile bildirim olarak mobil cihazlara gönderilebilir.

MOBİL ENTEGRASYON


Mobil Çağı Yakalayın…
Aydınlatmalar, ısıtma-soğutma, perde/panjur, alarmlar, sahne çağırma ve interkom gibi evinizdeki uygulamaları koltuğunuzdan dahi kalkmadan, mobil cihazlarınız ile yönetin.

SİTE YÖNETİMİ


Detaylardan Haberdar Olun…
Site veya rezidansınızdaki duyuruları, etkinlikleri, önerileri, şikayet bildirimlerini ve takibini tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz.
Ayrıca fatura ve aidatlarınız vb. hatırlatmalar size site/rezidans yönetimi tarafından Miola aracılığıyla ulaştırılır.

BİLGİLENDİRME HİZMETİ


Bakmadan Dışarı Çıkmayın…
Evden çıkarken, Miola dokunmatik paneliniz üzerinden tek bir tuşla, hava durumunu ve finans piyasasını kontrol edebilirsiniz.

UZAKTAN GÜVENLİK SİSTEM KONTROLÜ


Akıllı ağ yapısı ve SIP teknolojisini sayesinde, ister daireler arası, isterseniz site güvenliği ile hızlı ve kolayca iletişim kurabilirsiniz. Siz evde olmasanız dahi güvenlik entegrasyonu sayesinde, sitenizdeki ilgili güvenlik birimleri de herhangi bir alarm durumunda bildirimleri anında alır ve evinizin güvende kalmasına yardımcı olur. Yaşam alanlarınızda 7/24 tüm ortak kameraları Miola panel üzerinden takip edebilir, gerek duyduğunuz durumlarda site güvenliği ile kolayca irtibata geçebilirsiniz.

EMNİYET ve HIRSIZ ALARMI


Miola panel üzerinde bulunan dahili giriş ünitesi sayesinde su basması, cam kırılması, gaz alarmı gibi her bir emniyet alarmı sisteme tanımlanır. Bu sayede ister panel üzerinden isterseniz mobil cihazlarınız üzerinden olası alarm durumunda bildirimleri detaylı olarak alabilirsiniz.

KONSİYAJ HİZMETLERİ


Taksi çağırma, kuru temizleme, restoran rezervasyonu, vale hizmeti, teknik servis çağırma vb. ihtiyaçlarınızı evinizden yönetebilir, bu taleplerinizin güncel durumunu Miola dokunmatik panel ve mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

AYDINLATMA KONTROLÜ


Akıllı ev otomasyon sisteminize bağlı aydınlatma armatürlerinizi Miola dokunmatik panel aracılığıyla dilediğiniz gibi açıp kapatabilir, dim edebilir ve gruplayarak yönetebilir, akıllı telefonunuzdan güvenli bir şekilde aydınlatmalarınızı kontrol edebilirsiniz.

PERDE/PANJUR KONTROLÜ


Evinizdeki perde-panjur sistemini tek bir noktadan kontrol edebilmenin konforunu yaşarken, aynı zamanda tek bir tuşla perdelerinizi istediğiniz konuma getirebilirsiniz.

ISITMA-SOĞUTMA KONTROLÜ


Yaşam alanlarınızdaki her türlü klima, yerden ısıtma, radyatör, kombi ve fan-coil gibi sistemleri tek bir merkezden kontrol edebilir ve çalışma sürelerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca evinize varmadan ısıtma-soğutma sisteminizi devreye alarak rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

SENARYOLAR - ZAMANLAMALAR


Evinizin Yönetmeni Olun…
Enerji tasarrufunu ve konforunuzu maksimum seviyeye çıkarabilecek çalışma senaryolarını önceden tanımlayabilir, sonrasında evinizde hiç bir şeye dokunmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

RENK SEÇENEKLERİGet Contact