EAE şirketler grubu, dünya çapında 2.500‘den fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. EAE ürünleri 106 ülkede güvenle kullanılmaktadır.

EAE Teknoloji olarak Bilim ve Sanayi Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezimizde, uluslararası arenaya katma değerli çözümler ortaya koyuyoruz. Akıllı konutlar ve binalar sektörüne dünya ölçeğinde yenilikçi ürünler geliştirmeye ve tüm ürünlerimizi KNX, DALI, TCP/IP gibi uluslararası ve açık standartlara uygun olarak sunmaya devam ediyoruz.

EAE Grup 30'un üzerinde patent, 300'ün üzerinde marka ve 100'ün üzerinde endüstriyel tasarım tescilleri ile sektöre yön vermektedir. EAE Teknoloji; KNX onaylı üretici ve eğitim merkezi sıfatıyla, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

GRUP ŞİRKETLER


EAE Elektrik

EAE Şirketler Grubu''nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş., 1973 yılında kurulmuştur. EAE Elektrik A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği alanlar; Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri, İç Tesisat Çözümleri, Kablo Kanalları ve Askı Sistemleri'dir.


EAE Aydınlatma

EAE Grup'un bünyesinde bulunan EAE Aydınlatma A.Ş., 1983 yılında kurulmuştur. EAE Aydınlatma A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği alanlar; Enerji Tasarruflu Endüstriyel aydınlatma, Ticari bina, Dekoratif aydınlatma, Cadde ve yol aydınlatma çözümleri ve cephe aydınlatma sistemleridir.


EAE Elektroteknik

Elektromekanik endüstride dünyanın önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grup bünyesindeki EAE Elektroteknik A.Ş., 2004 yılında kurulmuştur.
EAE Elektroteknik A.Ş.'nin faaliyet gösterdiği alanlar; PanelMaster Alçak Gerilim Tip Testli Pano Sistemleri, Alçak Gerilim Elektrik Kabinleri ve Kabin Plus Data Kabinetleridir.


EAE Makina

1996 yılında kurulan EAE Makine A.Ş.''nin faaliyet alanları; Yassı Çelik Pres Otomasyon ve Roll Form Sistemleri''dir.


EAE İtalya

Merkezi Milano''da yer alan EAE ITALIA, %100 EAE ELEKTRİK A.Ş. firmasının alt kuruluşu olup, İtalya''da ki 18 adet yerel bayisi ile EAE Grup''a ait ürünlerin pazarlama ve satışını üstlenmiştir. EAE ITALIA Srl. Firmasındaki İtalyan personel, aldıkları eğitimler ile EAE kültürünü İtalya pazarına taşıma görevini de üstlenmiştir.


EAE Rusya

Rusya Aleksandrov'da Kablo Kanalı ve Askı Sistemleri ve Endüstriyel Aydınlatma Armatürleri üretimi yapan fabrikamız 2013 yılında faaliyete başlamış olup 2015 yılı itibariyle busbar imalatına da başlamıştır.


EAE Almanya

Elektromekanik endüstrisinin önde gelen imalatçıları arasında yer almakta olan EAE Grubuna ait EAE Germany GmbH firması, 2013 yılında EAE Rusya ve 2007 yılında EAE Italia firmalarının kurulmasının ardından 2019 yılında kurulmuştur.


EAE Avustralya

EAE Avustralya, EAE Grup'un Okyanusya bölgesindeki öncelikli olarak veri merkezi müşterilerinin artan taleplerini karşılamak amacıyla Avustralya pazarına odaklı olarak 2019 yılında Sidney'de kurulmuştur.
EAE Avustralya, yerel bir iletişim noktası olmayı hedefleyerek, busbar enerji dağıtım sistemleri için proje desteği ile hızlı çözüm sağlar.EAE USA

EAE USA, EAE Grup'un en yeni şirketi olarak 2019 yılında Atlanta Georgia'da kurulmuştur. EAE USA müşterilerine mükemmel satış, hizmet ve mühendislik desteğini en üst yönetim sistemleri standartlarına bağlı kalarak sürdürmeye odaklanmıştır.
EAE USA, A.B.D genelinde başta busbar sistemleri, kablo kanalı, aydınlatma olmak üzere EAE Grup ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktadır. Veri Merkezleri, hastaneler, metro ve tünel, petrol ve gaz, otomobil, tekstil, gıda üretim tesisleri yapımında yer alan elektrik dağıtım sistemleri projelerine kaliteli, esnek, hızlı üretim ve teslimat becerisi ile değer katmaktadır.


EAE GRUP


YILLIK UZMANLIK

ÜLKEYE İHRACAT

ÜZERİ MARKA

PERSONEL

GRUP FİRMASI

FABRİKA