VENTUM ENERJİ -İSTANBUL

Ventum Enerji Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ - İSTANBUL

AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.


BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


DRV MÜHENDİSLİK - ADANA

DRV Mühendislik müşterilerine endüstriyel alanda kaliteli ve profesyonel çözümler sunmak amacı ile 2013 yılında kuruldu.


EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.


NOVA PROJE MÜHENDİSLİK OFİSİ- BURSA

Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.


RST MÜHENDİSLİK - KAYSERİSMARTLIFE - İZMİR

SmartLifeBT markası olarak, Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projelerinize yansıtıyoruz.


SMARTLINE - İSTANBUL

Smartline Akıllı Ev, Bina, Villa, Otel, Rezidans, Fabrika, Ofis ve Yat Otomasyon sistemleri alanında kaliteli ürün ve hizmet sunumumuzla göstermiş olduğumuz 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde geniş bir referans ağımız bulunmaktadır.


TİMO ELEKTRİK - İSTANBUL

Türkiye’deki sektör lideri markalarla yakın ve samimi işbirliği içinde olan TİMO Elektrik ve Elektronik A.Ş. , aydınlatma otomasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda hizmet veriyor.


VİNTAS - KONYA

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli TASarımlar yapmaktayız.


VİTEK AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ - BURSA

Türkiye çapında 7 yıldır KNX otomasyon sistemlerinin uygulama hizmetlerini sunan ekibimiz, bir çok projenin satış ve proje uygulamalarını tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Globalde sürekli gelişen teknolojiyi ve yeni ürünleri müşterilerine sunabilmek adına yeni yüzüyle hizmetlerine devam eden ekibimiz bünyesine dahil eden yeni çözüm ortakları ve markalar ile birlikte ülkemiz adına katma değeri yüksek projeler üretmektedir.


VİZYOLİNE - İSTANBUL

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.


VİZYOLİNE - BODRUM

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.