A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


ADARYA MÜHENDİSLİK – ANKARA

---


AET OTOMASYON - İZMİR

EAE Teknoloji ürünlerinin , hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini kalifikasyonu yüksek ekibimizle sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyadaki en son teknoloji trendlerini takip ediyoruz ve partnerlerimizle müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.


AKTEK AKILLI KONTROL TEKNOLOJİLERİ - GAZİANTEP

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


ALFA GÜVENLİK ELEKTRONİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ – İZMİR

Alfa Güvenlik’in verdiği hizmetler arasında, Hırsız Alarm Sistemleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Yangın Algılama Sistemleri, Intercom Sistemleri (DIAFON), Geçiş Kontrol Sistemleri, X-Ray ve Metal Arama Dedektörleri ve Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri bulunmaktadır.


ANTERA ELEKTRİK – ANTALYA

Firmamız EAE Grup şirketleri üretimi olan, Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Kablo Taşıma Sistemleri, İç Tesisat Çözümleri, Trolley Busbar Sistemleri, İç ve Dış Aydınlatma Ürünleri, Aydınlatma Otomasyonu ve Alçak Gerilim Elektrik Panolarının projelendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.


AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ - İSTANBUL

AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.


BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


BOSS ENERJİ - BURSA

Elektrik taahhüt uygulamaları, Pano çözümleri, Otel çözümleri , Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri, Aydınlatma Yönetimi Teknolojileri, Güneş Enerji Sistemleri, Rüzgar Enerji Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider markalar ile proje çözümleri sağlamaktadır.


DATAMARİS TEKNOLOJİ - MARMARİS

Datamaris Teknolojileri, bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda; güvenlik kameraları, hırsız alarmı, akıllı ev, yangın algılama, otomatik bariyer ve kapı sistemleri konularında en doğru çözümlerle müşterilerine hizmet vermektedir.


EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.


ETRE MÜHENDİSLİK – ANKARA

Etre Mühendislik, Knx akıllı bina teknolojileri ve multimedya otomasyonu alanında müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde yolumuza devam ediyoruz.


HECTOR ENERGY – ANTALYAINNOVITA -İZMİR

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


MAESTRO AUTOMATION - İSTANBUL

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


NOVA PROJE MÜHENDİSLİK OFİSİ- BURSA

Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.


OTONOM AKILLI EV SİSTEMLERİ - MUĞLA

Otonom Akıllı Ev Sistemleri, Geleceğin akıllı evlerini tüm gücümüzü siz müşterilerimizden alarak inşa ediyoruz. Akıllı ev teknolojilerini uzun yıllardır takip eden, alanında uzman kadromuz ile bu uzun yolculuğa çıktığımızdan beri aklımızda tek bir soru var: siz değerli müşterilerimizi nasıl mutlu edebiliriz?


PNR OTOMASYON MÜHENDİSLİK - İSTANBUL

PNR Otomasyon, akıllı bina otomasyon sistemleri konusunda projeler sunmaktadır. Son yıllarda artan akıllı bina kontrolü talebini karşılamak için uzman ekibimizle her projeye özel çözümler sunuyoruz. Deneyimli mühendis ve teknisyen ekibimiz, projelerin gereksinimlerini değerlendirerek her projeye özel bir tasarım sunuyor


PROTEKNO - ADANA

Protekno Mühendislik Akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri alanında, uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Protekno Mühendislik, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.


RST MÜHENDİSLİK - KAYSERİSMARTLINE - İSTANBUL

Akıllı ev ve bina otomasyon sistemleri alanında gelişen Pazar trendleri doğrultusunda sıradışı, üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya markalarını sizlere sunuyoruz. Temel gayemiz teknolojiyi yakından takip ederek, projelerimizi teknolojiye uyumlu hale getirmek ve siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, çözüm odaklı hizmet vermektedir.


SRN ELEKTRONİK - İZMİR

1992 yılında kurulmuş olan Srn Bina Elektronik Sistemleri, Zayıf Akım Müteahhidi olarak hizmet vermektedir. Faliyetleri KNX Otomasyon sistemleri, Analog, HDCVI ve IP Kamera sistemleri, Hırsız, Yangın, Su Baskını, Gaz Kaçağı alarm sistemleri, Merkezi Fiberoptik Uydu sistemleri, Görüntülü ve Akıllı Ev sistemi ile uyumlu interkom sistemleri ile bina yönetim sistemleridir.


SOFTLAS - ANTALYA

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


TİMO ELEKTRİK - İSTANBUL

Türkiye’deki sektör lideri markalarla yakın ve samimi işbirliği içinde olan TİMO Elektrik ve Elektronik A.Ş. , aydınlatma otomasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda hizmet veriyor.


TÜTER KAYA ELEKTRİK - ANTALYAUTK ELEKTRİK- ANTALYA

ÜTK Elektrik 32 yıllık bireysel tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü sosyal ve endüstriyel tesis, kentsel tasarım ve peyzaj projelerinde hizmet vermektedir.


VENTUM ENERJİ -İSTANBUL

Ventum Enerji Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


VİNTAS - KONYA

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli TASarımlar yapmaktayız.


VİZYOLİNE - İSTANBUL

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.