AET OTOMASYON - İZMİR

EAE Teknoloji ürünlerinin , hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini kalifikasyonu yüksek ekibimizle sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyadaki en son teknoloji trendlerini takip ediyoruz ve partnerlerimizle müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.


DATAMARİS TEKNOLOJİ - MARMARİS

Datamaris Teknolojileri, bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda; güvenlik kameraları, hırsız alarmı, akıllı ev, yangın algılama, otomatik bariyer ve kapı sistemleri konularında en doğru çözümlerle müşterilerine hizmet vermektedir.


ARI OTOMASYON - İZMİR

Arı Otomasyon ve Yangın Güvenlik Sistemleri, Konularında uzmanlaşmış ortalama 35 kişilik mühendis-teknisyen kadromuz olmak üzere toplam 50 personelimiz ile sadece kendi uzmanlık alanımıza konsantre olan, esnek, müşteri odaklı, ekip çalışmasına inanan bir yapı içinde, memnun ve mutlu müşteriler kazanma gibi, temel ve değişmez ilkelerimize sahip çıkmaktayız.


MAESTRO AUTOMATION - İSTANBUL

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


AKTEK AKILLI KONTROL TEKNOLOJİLERİ - GAZİANTEP

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


SOFTLAS - ANTALYA

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


OTONOM AKILLI EV SİSTEMLERİ - MUĞLA

Otonom Akıllı Ev Sistemleri, Geleceğin akıllı evlerini tüm gücümüzü siz müşterilerimizden alarak inşa ediyoruz. Akıllı ev teknolojilerini uzun yıllardır takip eden, alanında uzman kadromuz ile bu uzun yolculuğa çıktığımızdan beri aklımızda tek bir soru var: siz değerli müşterilerimizi nasıl mutlu edebiliriz?


AE BİNA TEKNOLOJİLERİ - ANKARA

AE Bina olarak akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


PROTEKNO - ADANA

Protekno Mühendislik Akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri alanında, uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Protekno Mühendislik, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.


MARS MÜHENDİSLİK -İZMİR

Mars Mühendislik Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


VENTUM ENERJİ -İSTANBUL

Ventum Enerji Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ - İSTANBUL

AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.


BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.


NOVA PROJE MÜHENDİSLİK OFİSİ- BURSA

Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.


RST MÜHENDİSLİK - KAYSERİSMARTLIFE - İZMİR

SmartLifeBT markası olarak, Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projelerinize yansıtıyoruz.


TİMO ELEKTRİK - İSTANBUL

Türkiye’deki sektör lideri markalarla yakın ve samimi işbirliği içinde olan TİMO Elektrik ve Elektronik A.Ş. , aydınlatma otomasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda hizmet veriyor.


VİNTAS - KONYA

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli TASarımlar yapmaktayız.


VİTEK AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ - BURSA

Türkiye çapında 7 yıldır KNX otomasyon sistemlerinin uygulama hizmetlerini sunan ekibimiz, bir çok projenin satış ve proje uygulamalarını tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Globalde sürekli gelişen teknolojiyi ve yeni ürünleri müşterilerine sunabilmek adına yeni yüzüyle hizmetlerine devam eden ekibimiz bünyesine dahil eden yeni çözüm ortakları ve markalar ile birlikte ülkemiz adına katma değeri yüksek projeler üretmektedir.


VİZYOLİNE - İSTANBUL

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.