A | C DİZAYN OTOMASYON - İSTANBUL

AC Design Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


ADARYA MÜHENDİSLİK – ANKARA

---

AE BİNA TEKNOLOJİLERİ - ANKARA

AE Bina olarak akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


AET OTOMASYON - İZMİR

EAE Teknoloji ürünlerinin , hem profesyonel satışını hem de satış sonrası hizmetlerini kalifikasyonu yüksek ekibimizle sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyadaki en son teknoloji trendlerini takip ediyoruz ve partnerlerimizle müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.


AKTEK AKILLI KONTROL TEKNOLOJİLERİ - GAZİANTEP

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


ALFA GÜVENLİK ELEKTRONİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ – İZMİR

Alfa Güvenlik’in verdiği hizmetler arasında, Hırsız Alarm Sistemleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Yangın Algılama Sistemleri, Intercom Sistemleri (DIAFON), Geçiş Kontrol Sistemleri, X-Ray ve Metal Arama Dedektörleri ve Mağaza Ürün Güvenlik Sistemleri bulunmaktadır.


ARI OTOMASYON - İZMİR

Arı Otomasyon ve Yangın Güvenlik Sistemleri, Konularında uzmanlaşmış ortalama 35 kişilik mühendis-teknisyen kadromuz olmak üzere toplam 50 personelimiz ile sadece kendi uzmanlık alanımıza konsantre olan, esnek, müşteri odaklı, ekip çalışmasına inanan bir yapı içinde, memnun ve mutlu müşteriler kazanma gibi, temel ve değişmez ilkelerimize sahip çıkmaktayız.


AYOS BİNA TEKNOLOJİLERİ - İSTANBUL

AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.


BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK - KONYA

Başaranlar Mühendislik projelendirme aşamasından tüm uygulamanın yapılarak anahtar teslimine kadar elektrik sektörünün tüm alanlarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


DATAMARİS TEKNOLOJİ - MARMARİS

Datamaris Teknolojileri, bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda; güvenlik kameraları, hırsız alarmı, akıllı ev, yangın algılama, otomatik bariyer ve kapı sistemleri konularında en doğru çözümlerle müşterilerine hizmet vermektedir.


EGE GLOBAL MÜHENDİSLİK - ANKARA

Ege Global Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosuyla aydınlatma otomasyonu ve yangın algılama alanlarında hizmet vermektedir.


ETRE MÜHENDİSLİK – ANKARA

Etre Mühendislik, Knx akıllı bina teknolojileri ve multimedya otomasyonu alanında müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde yolumuza devam ediyoruz.


MAESTRO AUTOMATION - İSTANBUL

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


MARS MÜHENDİSLİK -İZMİR

Mars Mühendislik Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


NOVA PROJE MÜHENDİSLİK OFİSİ- BURSA

Nova Proje ve Mühendislik Ofisi enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan projelerde elektrik-elektronik mühendisliği alanında katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuştur.


OTONOM AKILLI EV SİSTEMLERİ - MUĞLA

Otonom Akıllı Ev Sistemleri, Geleceğin akıllı evlerini tüm gücümüzü siz müşterilerimizden alarak inşa ediyoruz. Akıllı ev teknolojilerini uzun yıllardır takip eden, alanında uzman kadromuz ile bu uzun yolculuğa çıktığımızdan beri aklımızda tek bir soru var: siz değerli müşterilerimizi nasıl mutlu edebiliriz?


PROTEKNO - ADANA

Protekno Mühendislik Akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri alanında, uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Protekno Mühendislik, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.


RST MÜHENDİSLİK - KAYSERİSMARTHOME - İSTANBUL

SmartHome üst düzey pazara yönelik kapsamlı ve akıllı çözümleri, farkını ortaya koyan müşteri hizmetleriyle ayrıcalıklı müşterilerine sunar.


SMARTLIFE - İZMİR

SmartLifeBT markası olarak, Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projelerinize yansıtıyoruz.


SRN ELEKTRONİK - İZMİR

1992 yılında kurulmuş olan Srn Bina Elektronik Sistemleri, Zayıf Akım Müteahhidi olarak hizmet vermektedir. Faliyetleri KNX Otomasyon sistemleri, Analog, HDCVI ve IP Kamera sistemleri, Hırsız, Yangın, Su Baskını, Gaz Kaçağı alarm sistemleri, Merkezi Fiberoptik Uydu sistemleri, Görüntülü ve Akıllı Ev sistemi ile uyumlu interkom sistemleri ile bina yönetim sistemleridir.


SOFTLAS - ANTALYA

Akıllı bina sistemleri ile en güncel teknolojileri kullanarak binalarınızda güvenliği, konforu ve verimliliği artıran yenilikçi çözümler sunuyor, yatırımlarınıza değer katıyoruz.


TİMO ELEKTRİK - İSTANBUL

Türkiye’deki sektör lideri markalarla yakın ve samimi işbirliği içinde olan TİMO Elektrik ve Elektronik A.Ş. , aydınlatma otomasyonu, enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda hizmet veriyor.


UTK ELEKTRİK- ANTALYA

ÜTK Elektrik 32 yıllık bireysel tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü sosyal ve endüstriyel tesis, kentsel tasarım ve peyzaj projelerinde hizmet vermektedir.


VENTUM ENERJİ -İSTANBUL

Ventum Enerji Akıllı Ev ve Bina Teknolojileri Sistemlerinin satışı kurulumu ve entegrasyonları konusunda hizmet veren mühendislik firmasıdır. Proje ihtiyaçları içerisinde uygun çözümler ve konusunda lider firmaların distribütörlükleri ile proje çözümleri sağlamaktadır.


VİNTAS - KONYA

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli TASarımlar yapmaktayız.


VİZYOLİNE - İSTANBUL

Ev ve akıllı bina otomasyon sistemleri alanında, uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır.Get Contact