ST. REGIS HOTEL- MUSCAT UMMAN


Devam Eden ProjeProje İçeriği


Proje, Al Mouj Maskat'ta St Regis Tatil Köyü ve markalı konutların inşasını içermektedir. Proje yaklaşık olarak 450.000 Metrekare üzerine inşa edilmektedir. Tesiste 271 lüks oda ve 170 markalı rezidans, 1.100 m2 balo salonu, yemek mekanları, VIP salonu, iş merkezi, lüks sağlıklı yaşam merkezi ve spa'lar ve St Regis Resort'un inşası için çağrıda bulunan ve markalı bir sağlık projesi bulunmaktadır. Otelin içinde, uyumlu modern bir tasarım elde etmek için seçilen kaliteli, doğal malzemeler sayesinde konfor zirveye ulaşıyor. Her odadan misafirler güzel bir manzaranın keyfini çıkarabilir ve değerli zamanlarını geçirebilirler. kulüp. Otelin içinde, uyumlu modern bir tasarım elde etmek için seçilen kaliteli, doğal malzemeler sayesinde konfor zirveye ulaşıyor. Her odadan misafirler güzel bir manzaranın keyfini çıkarabilir ve değerli zamanlarını geçirebilirler.

Müşteri Talepleri


Müşteri, odalarda ve ortak alanlarda aydınlatma sistemini maliyetten tasarruf etmek ve enerji verimli kullanmak istedi. Müşteri bunu yaparken aynı zamanda misafirlerin konforunu artırmak için EAE Teknolojisini talep etmiştir. EAE Teknoloji tarafından sağlanan otomasyon sistem çözümleri ile müşteri talebi karşılanmıştır.

EAE Teknoloji Çözümleri


Odalarda ve ortak alanlarda EAE Teknoloji dimleme çözümü ile misafirlerin konfor seviyesi artırılmıştır. EAE Teknoloji'nin sunduğu akıllı bina otomasyon sistemi ile otel odaları ve ortak alanların aydınlatma ekipmanlarının (farklı senaryolar ile) programlanması ve kontrolü KNX ürün grubu ile sağlanmıştır.
EAE aydınlatma kontrol çözümü, projenin sonuçlandırılmasında en önemli iş birimi olmuştur. EAE Technology'nin KNX ürün grubu ile müşterilerimizin talepleri başarıyla karşılandı.

Projede Kullanılan EAE Teknoloji Ürünleri


Bu büyüklükteki bir projede müşteri taleplerini karşılamak için binlerce EAE Technology KNX ürün grubu kullanıldı. Kullanılan ana ürünlerin listesi aşağıdaki gibidir:

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide