ROSTECH iŞ MERKEZİ- MOSKOVA


Devam Eden Proje


Proje İçeriği


İş Merkezinin tasarımındaki temel amaç, 13000'den fazla çalışan için farklı ve rahat bir ortam yaratmaktı. Proje toplam alanı 273.000 metrekaredir. Temel amaç sadece insanlara çalışma ortamı yaratmak değil, aynı zamanda çalışanların konfor seviyelerinin arttırılması da amaçlandı. İş Merkezinin çok yakınında Moskova Nehri var ve burada çalışanların hoş vakit geçirebilmesi için ortam dizayn edilmiştir.

Müşteri Talepleri


Müşteri, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra tüm güvenlik alanını hem uzaktan hem de mülklerinin kesin yerinden kontrol etmek ve yönetmek istedi. Ayrıca müşteri, kullanacağı cihazlar üzerinden bildirim almak istemiştir.
Başka bir önemli nokta da müşterinin enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya odaklanmasıydı. EAE Technology KNX çözümüyle müşterinin talebi karşılanmıştır.

EAE Teknoloji Çözümleri


EAE Teknoloji sensör çözümü, Enerjinin verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olacaktır. Sensör çözümleri sayesinde gereksiz enerji kullanımı en aza indirilecektir.
EAE Teknoloji duvara monte ürünler, temiz ve zarif estetik çizgileri nedeniyle tercih edildi. Stratejik noktalara yerleştirilen Miola Dokunmatik Panel müşteri tarafından talep edilen senaryoların kontrol edilmesini ve ayarlanmasını sağlar. Miola Touch Panel'in zarif ve sofistike tasarımı sayesinde, projenin lükslük seviyesini artıracak. Ayrıca bu ürün sayesinde farklı senaryolar oluşturarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçebilmekte ve bu sayede enerjiyi en verimli şekilde kullanabilmektedir.

Projede Kullanılan EAE Teknoloji Ürünleri


Projede müşterilerimizin taleplerini karşılamak için oda ve ortak alanlarda binlerce EAE KNX ürünü kullanılmıştır. Kullanılan ana ürünlerin listesi aşağıdaki gibidir;

  • slide
  • slide
  • slide