RIXOS THE PALM ON PALM JUMEIRAH - DUBAI


Tamamlandı 2021Proje İçeriği


Proje, Dubai'deki Jumeirah Palmiye Adası'nda bir otel ve tatil köyü inşa edilmesini gerektiriyor. Projede çok sayıda restoran, alışveriş merkezi, sağlık kulübü ve eğlence tesisleri yer alacaktır. Proje, hilalin The Palm'ı kucaklayan tarafında yer alacak.
Projede ayrıca 45 konut ve 46 servisli daire yer alıyor. Otelde 213 oda bulunmaktadır.

Müşteri Talepleri


Mülk sahibi, konukların iklimi, ışıkları, gölgelemeyi vb. yönetmek için süitteki tüm cihazları kontrol etmesine izin verecek eksiksiz bir otel çözümü arıyorlardı.
Bir diğer önemli nokta, müşterinin enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya odaklanmasıydı. Bu konuda EAE Technology KNX çözümlerini tercih ettiler.

EAE Teknoloji Çözümleri


EAE Teknoloji duvara monte ürünler, temiz ve zarif estetik çizgileri nedeniyle tercih edildi. Stratejik noktalara yerleştirilen Mona Anahtarlar & Termostatlar, müşteri tarafından talep edilen senaryoların kontrol edilmesini ve ayarlanmasını sağlamaktadır. Mona ürün ailelerinin zarif ve sofistike tasarımı ile yapının lüks seviyesini yükseltti. Ayrıca bu ürün sayesinde farklı senaryolar oluşturarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçebilmekte ve bu sayede enerjiyi en verimli şekilde kullanabilmektedir.

Projede Kullanılan EAE Teknoloji Ürünleri


Çok sayıda odası ve ortak alanları olan bu devasa yapıda EAE Mona Termostatlar ve Anahtarlar kullanılmıştır. Projede kullanılan başlıca ürünler şu şekildedir:

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide