Yeni nesil Oria anahtar & termostat tasarımı ile sınırsız ihtiyaçlara cevap verirken, kullanıcıların dünyasına sade ve şık bir dokunuş katıyor. Oria Termostatlar ve Anahtarlar yerinde aydınlatma, ısıtma-soğutma, panjur, hoparlör, sahne çağrısı ve panik buton kontrollerinin yönetimi sağlar.


Oria Ürün AilesiOria Ürün AilesiOria Anahtarlar


Yeni nesil Oria anahtarları, tasarımıyla sınırsız ihtiyaçlara cevap verirken, kullanıcının dünyasına sade ve zarif bir dokunuş kazandırıyor. Tek bir çerçevede 12 tuşa kadar genişleyebilen zengin koleksiyon seçeneği ile, mekandaki aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde-panjur, hoparlör, sahne çağırma ve panik butonu kontrolllerini tek noktadan yönetmenin keyfini çıkartın.Oria Termostatlar


Oria serisi termostatlar 4 folda kadar genişleyebilen, aynı anda hem termostat hem de programlanabilir anahtara ihtiyaç duyulan her mekanda geniş bir koleksiyon olanağı sunar.

Oria termostatlar, ihtiyaç duyacağınız senaryoları tek bir dokunuşla gerçekleştirebilir. Üzerinde barındırdığı programlanabilir tuşları ile aydınlatma, perde/panjur, ısıtma-soğutma, sahne çağırma, hoparlör, panik butonu gibi konfor ve enerji tasarrufu ihtiyaçlarınızı sizin için kontrol altına alır.Oria Soket AilesiOria prizleri, yeni nesil termostat ve anahtar serisinin tamamlayıcı unsuru olarak, mekanlarınızda bütünlüğü yansıtacaktır.
Get Contact