MOVENPICK JUMEIRAH LAKES TOWERS UAE


Tamamlandı 2021Proje İçeriği


Proje, Dubai'deki Jumeirah Lake Towers Development'ta zemin + 44 katlı bir kulelik bir yapıdır. Kule lüks dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda son teknoloji eğlence olanaklarına sahip bir yapı olma özelliğine sahiptir.binasının inşasını içermektedir.

Müşteri Talepleri


Bina sahipleri, her mevsim iklimlendirme, aydınlatma kontrolü imkanı olan, üst düzey yaşam kalitesi sunan bir daire diledi.
Ayrıca enerjiyi en etkili şekilde kullanabilecekleri bir sistem olmasını istedi.

EAE Teknoloji Çözümleri


EAE Teknoloji duvara monte ürünler, temiz ve zarif estetik çizgileri nedeniyle tercih edildi. Stratejik noktalara yerleştirilen Mona Anahtarlar & Termostatlar, müşteri tarafından talep edilen senaryoların kontrol edilmesini ve ayarlanmasını sağlar. Mona ürün ailelerinin zarif ve sofistike tasarımı sayesinde, uygunluk lüks seviyesini artıracaktır. Ayrıca bu ürün sayesinde farklı senaryolar oluşturarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçebilmekte ve bu sayede enerjiyi en verimli şekilde kullanabilmektedir.

Projede Kullanılan EAE Teknoloji Ürünleri


Çok sayıda odası ve ortak alanları olan bu devasa yapıda EAE Mona Termostat ve Anahtarlar kullanılmıştır. Projede kullanılan başlıca ürünler aşağıdaki gibidir:

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide